Şirket HaberleriOkumakta olduğunuz içerik Şirket Haberleri tarafından sunulmaktadır.
Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Yeni Seri Volvo Beko-Loderler Usta Operatörlerle Buluşuyor

2011-05-27
Volvo B Serisi Beko-Loder
Volvo B Serisi Beko-Loder
Şirket Haberleri --

Mart ayı içinde Türkiye pazarına giriş yapan Volvo BL61B ve BL71B model yeni beko-loderler (kazıcı-yükleyici) Türkiye’nin önemli noktalarında Usta Operatörler ile buluşuyor. “Volvo ile Usta Operatörler Buluşuyor 2011” ismiyle yola çıkacak ve Türkiye’nin 15 noktasında beko-loder ustalarına test imkanı da sağlayacak etkinlik 31 Mayıs Salı günü Edirne Keşan’da start alıyor.

İki ayrı program şeklinde gerçekleşecek olan Volvo ile Usta Operatörler Buluşuyor 2011 etkinliğinin ilk dönem programı şöyle: 31 Mayıs Keşan (Edirne),  1 Haziran Çorlu (Tekirdağ), 2 Haziran Arnavutköy (İstanbul), 3 Haziran Kağıthane (İstanbul) ve 4 Haziran Şahintepe (İstanbul). Seçimlerin ardından 16 Haziran’da İstanbul Sarıgazi’den devam edecek olan etkinliğin ikinci dönem programı ise: 17 Haziran Kaynarca (İstanbul), 18 Haziran Gebze (Kocaeli), 20 Haziran Bursa, 21 Haziran Tavşanlı (Kütahya), 23 Haziran Adapazarı, 25 Haziran Çorum, 27 Haziran Yozgat, 29 Haziran Ankara ve 1 Temmuz Konya noktalarından oluşuyor.

Ünlü sunucu ve DJ’ler eşliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte, yeni seri beko-loder’leri test eden operatörleri sürpriz hediyeler bekliyor.

Baştan Sona Kadar Performans
Volvo İş Makinaları’nın yeniden tasarlanan beko-loderleri iki makinayı tek bir mükemmel üründe birleştiriyor. Yeni görüntüsü, iyileştirilmiş konforu ve daha yüksek kalitede malzemeleriyle, yeni B Serisi eşitlerin evliliği anlayışı içerisinde bir yükleyiciyi (loder) ve kazıcıyı (beko) birleştiriyor.

Yeni BL61B ve BL71B’nin lansmanıyla Volvo İş Makinaları beko-loder portföyünü daha fazla performans, kullanışlılık ve modern bir görünüm sunarak gerçek anlamda yeniden tasarlamış oldu. Tüm üretim sürecinde yüksek kalitede malzeme kullanılan makina, tek bir stabil platformda bir Volvo lastik tekerlekli yükleyicinin kuvveti ve sadeliği ile Volvo Ekskavatörün gücü ve performansını bir araya getiriyor.


Kaynak : ASC Türk Makina