Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

YAPI FUARLARI - TURKEYBUILD Ankara ve İzmir Eylül ve Ekim’de sektör profesyonellerini bir araya getiriyor

2011-09-06

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından düzenlenen Türk yapı sektörü ve bölgelerinin en büyük fuarları olan Yapı Fuarları - Turkeybuild Ankara ve İzmir, sektördeki binlerce ürün çeşidini, yeni teknolojileri ve hizmetleri, yeni iş fırsatları ile birlikte yapı dünyasına sunacak ve sektöre ivme kazandırmaya devam edecek.

22 – 25 Eylül 2011 tarihleri arasında Altınpark Expo Center’da düzenlenecek olan 24. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ve 13 – 16 Ekim 2011 tarihinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan 17. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, karar vericilere sektörün dev markalarındaki, gelişme ve yenilikleri yakından izleme olanağı sağlayacak, bölgelerindeki tüm yapı sektörü ilgililerini bir araya getirecek.

Ayrıca bu yıl fuarlarda ilk kez yer alacak olan “Dünyanın En Yenilikçi Malzeme Sergisi; Material Connexion”, sektörün inovasyon ve tasarım alanlarındaki çalışmalarına büyük katkı sağlayacak.

Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü ve en büyük buluşmaları olan Yapı Fuarları - Turkeybuild, sektör profesyonelleri için 34 yıldır verimli iş platformları yaratıyor, sektörün gelişmesine katkıda bulunuyor. Yapı sektöründe 2011 yılının ilk buluşması olan ve ziyaretçi rekoru kıran, Türk yapı dünyasının uluslararası zirvesi Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’un ardından, Eylül ve Ekim aylarında sırasıyla bölgelerinin en büyük fuarları olan Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara ve Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir düzenlenecek.

Yapı malzemesi alanında en son yenilik ve teknolojilerin sergilendiği, katılımcı ve ziyaretçilerine yeni iş ve işbirliği olanakları yaratan, yüzlerce katılımcı firma, binlerce ürünün sektör profesyonellerine sunulduğu Yapı Fuarı - Turkeybuild sektörün ve yapı sektörüne yatırım yapmak isteyen iş dünyasının yakından takip ettiği etkinlikler. Her yıl büyüyen, katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başaran, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü buluşmaları olan Yapı Fuarları – Turkeybuild, Ankara’da bu yıl 24. kez, İzmir’de ise 17. kez gerçekleştiriyor.

24. Uluslararası Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara 22 – 25 Eylül 2011, Altınpark Expo Center

Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara, 30.000 kişi ziyaretçi potansiyeli ve 11.500 m2’lik sergileme alanıyla Ankara’nın en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor. Başkent Ankara’da özellikle kamu yatırımlarında karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı sağlayan fuar, bu yıl da bölgedeki sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Yaklaşık 200 firmanın yer alacağı fuarda, binlerce yeni ürün, hizmet ve teknoloji sergilenecek.

17. Uluslararası Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir 13 – 16 Ekim 2011, İzmir Uluslararası Fuar Alanı

Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 17 yıldır İzmir’de düzenlenen En Büyük Yapı Fuarı olma özelliğini taşıyor. Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, bu yıl 0 büyüyen ve eklenen yeni salonu ile 15.000 m²’lik sergileme alanında, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması olacak. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında, 2. büyük sektör buluşması olma özelliğini taşıyan fuarda yaklaşık 350 firma, 33.000’e varan ziyaretçi ile bir araya gelecek.