Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Viko Dünya Devleti Arasına Girmeyi Hedefliyor

2011-11-04

Elektrik anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO, 27-30 Ekim 2011 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen YAPEX 2011’de geniş ürün gamıyla gövde gösterisi yaptı. VİKO fuarda, Neva, Karre, Energy Saver, Novella S, Thea Modüler Serisi, Thea IQ ve tüm yenilenmiş tasarımlarını sergiledi.

Sektöründe yenilikçi ve lider kimliğini sürdüren VİKO, Antalya Expo Center’da 27-30 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenen YAPEX 2011’de geniş ürün gamını sergiledi. Fuarda 220 metrekarelik standıyla gövde gösterisi yapan VİKO, şalt ürünleri ve sayaçlarının yanında özellikle yenilikçi ürünleri Neva, Karre, Energy Saver, Novella S, Thea Modüler Serisi ve Thea IQ’yu ziyaretçilerle buluşturdu.

Bu yıl YAPEX Fuarı’na altıncı kez katıldıklarını anlatan VİKO Genel Müdürü Nusret Kayhan Apaydın, fuarda sergiledikleri Neva, Karre, Energy Saver, Novella S, Thea Modüler Serisi, Thea IQ ve yenilenmiş tasarımlarının büyük ilgi gördüklerini söyledi.

VİKO’nun 2010 yılı sonuçlarına göre Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında 329’uncu sırada yer aldığını anlatan Apaydın, hedeflerinin Türkiye’nin en büyük 250 kuruluşu arasında yer almak olduğunu vurguladı. 2020 yılına kadar kendi sektörlerinde dünyanın en büyük 10 şirketi arasında yer almayı da hedeflediklerini hatırlatan Apaydın, “ VİKO olarak 30. yılımızda 500 milyonuncu anahtarımızı ürettik. Hedeflerimize ulaştığımız takdirde 2020 yılında 3 Milyar anahtar üretmiş olacağız ve dünyanın pek çok ülkesindeki 80 milyon evde aydınlığı parmakların ucuna taşıyacağız” diye konuştu.