Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

UPYE - BOGAZICI ÜNİVERSİTESİ tarafından organize edilen İnşaat Proje Yönetim Semineri

2011-12-06

KONU : İNŞAAT PROJE YÖNETİMİ SEMİNERİ/ FARKLI AÇILARDAN PROJE YÖNETİMİNE BAKIŞ: Akademisyen, Yatırımcı, Tasarımcı, Müşavir, Uygulamacı

YER VE ZAMAN: 17 ARALIK 2011 Cumartesi, Boğaziçi Üniversitesi, Bebek Kampüsü, İbrahim Bodur Oditoryumu, Bebek, İstanbul

UPYE (Uluslararası Proje Yönetim Enstitüsü, www.upye.org ) Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile ortak olarak 17 Aralık 2011 Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi İbrahim Bodur Oditoryumunda bir günlük İnşaat Proje Yönetim Semineri düzenleyecektir. Seminerin başlığı “Farklı Açılardan Proje Yönetimine Bakış: Akademisyen, Yatırımcı, Tasarımcı, Müşavir, Uygulamacı” dır. Seminer başlığından da anlaşılacağı üzere bir günlük seminer boyunca akademisyen, tasarımcı, müşavir ve uygulamacılar olmak üzere inşaat proje yönetimi konusunda çalışan ve alanlarında kendilerini ispat etmiş uzman konuşmacılar bilgi ve tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacaklar. Seminerin program akışı ve katılacak konuşmacılar ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Seminere LCV yapan katılımcılara Katılım Belgesi verilecektir. LCV yi www.upye.org web sayfasından yapabilirsiniz.

UPYE ile ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse; UPYE ülkemizde proje yönetiminin yaygınlaşmasını desteklemek üzere proje yönetimi konusunda çalışan profesyonellerin, kurumların ve akademisyenlerin üye oldukları kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Ana misyonu ülkemizde proje yönetim bilincinin gelişmesi, yaygınlaşması ve uygulanmasına katkıda bulunmak olan UPYE’nin bazı amaçları ve faaliyetleri şunlardır: proje yönetimi konusunda uluslararası gelişmeleri takip etmek ve ülkemize aktarılmasına katkıda bulunmak; proje yönetiminin üniversitelerde öğretilmesine katkıda bulunmak; üniversite özel sektör işbirliklerine katkıda bulunmak; ulusal ve uluslararası alanlarda projeler üretmek.