Şirket HaberleriOkumakta olduğunuz içerik Şirket Haberleri tarafından sunulmaktadır.
Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Türkiye’nin En Başarılı Century 21 Ofisleri Ödüllerini Aldı

2011-06-07
Century 21 Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Altaş
Century 21 Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Altaş
Şirket Haberleri --

Uzel Grubu bünyesinde 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Century 21 Türkiye 2010 Ödül Töreni, geçtiğimiz günlerde Tarabya Fransız Bahçeleri’nde gerçekleştirildi. Performanslarıyla 2010 yılana damga vuran ofisler ile gayrimenkul danışmanlarının açıklandığı gecede Century 21 VIP, sergilediği başarılı performansla 2010 yılının en iyi çıkış yapan ofisi oldu.

9 ayrı kategoride toplam 53 ödülün dağıtıldığı gecede Anadolu’nun yıldızı, 3 ayrı kategoride ödül alan Ankara’dan Century 21 Angora oldu.

Bu yıl 5.’si gerçekleştirilen ödül gecesinde Türkiye ve Anadolu bazında 9 ayrı kategoride 53 ödül dağıtıldı. Türkiye genelinde “En Çok Ciro Bildiren Ofis” ödülünü İstanbul’un yükselen değeri Ataşehir bölgesinde faaliyet gösteren Century 21 Beta alırken, Anadolu’da “En Çok Ciro Bildiren Ofis” ödülü ise Ankara’dan Century 21 Angora’ya gitti. 2010 yılı boyunca Türkiye genelinde “En Çok İşlem Yapan Ofis” ödülünü ABC Caddebostan, Anadolu’da “En Çok İşlem Yapan Ofis” ödülünü ise Century 21 Angora aldı.

2010 yılının ciro bazında en başarılı gayrimenkul danışmanı Century 21 Bravo’dan Atilla Genç

Century 21 Türkiye ödül gecesinde, ofislerin yanı sıra 2010 yılında başarılı performans gösteren gayrimenkul danışmanları da ödüllendirildi. Century 21 Bravo ofisinden Atilla Genç, 2010 yılında Türkiye genelinde “En Çok Ciro Bildiren Gayrimenkul Danışmanı” seçilirken, bu ödülün Anadolu’daki sahibi ise İzmir’den çıktı. Century 21 Armoni ofisinden Özer Aydın, Anadolu’da “En Çok Ciro Bildiren Gayrimenkul Danışmanı” ödülünü aldı. Gecede gayrimenkul danışmanlarının ödüllendirildiği bir kategori ise işlem bazında oldu. Türkiye genelinde “En Çok İşlem Yapan Gayrimenkul Danışmanı” ödülünü Century 21 Beta’dan Emine Kurtar, Anadolu’da “En Çok İşlem Yapan Gayrimenkul Danışmanı” ödülünü ise Century 21 Angora’dan Sevil Gökyar aldı.

Hedef: Ofis sayısını önümüzdeki 3 yılda, 250’ye çıkarmak!

Gecede ev sahibi olarak bir konuşma yapan Century 21 Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Altaş, ödül alan tüm ofisler ile gayrimenkul danışmanlarını etkileyici performanslarından ötürü kutlarken, “Gelecek yıl çok daha fazla sayıda ofisi ve gayrimenkul danışmanını ödüllendirebilmeyi temenni ediyoruz dedi”. Century 21 Türkiye’nin yeni genel müdürü olarak Mayıs ayı başında göreve başlayan Altaş, konuşmasında gelecekle ilgili planlarına da değinerek, şu anda 122 olan ofis sayılarını yılsonuna kadar 170’in üzerine çıkarmayı hedeflediklerini belirterek “Önümüzdeki 3 yıl içinde ofis sayımızı 250 yapmak istiyoruz” dedi.

“Özellikle yabancı gayrimenkul yatırımcıları için dünyanın en önemli cazibe merkezlerinden birisi olan İstanbul’un potansiyeli çok büyük!”

İstanbul’un özellikle yabancı gayrimenkul yatırımcıları açısından, dünyanın en önemli metropollerinin başında geldiğini vurgulayan Altaş, “Century 21 Türkiye olarak, İstanbul’un bu potansiyelini en etkin biçimde kullanmak istiyoruz” dedi. Altaş bunun için her iki yakadaki franchise ofislerine yenilerini eklemeyi ve öncelikle İstanbul’daki ofis sayılarını artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Açıklamasında Century 21 Türkiye’nin, geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de, sektöründe ilklerin öncüsü olmaya devam edeceğini belirten Altaş, “Sadece alım&satım ve kiralama hizmetlerinde değil, site yönetiminden ucuz konut projesine, yurt dışı özel satışlardan 3 boyutlu portföy projesine kadar farklı alanda pek çok yeniliği yakın zamanda uygulamaya koyacağız” dedi.


Kaynak : Century 21