Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Trump Towers, “11.Perakende Günleri”nde perakende sektörünün temsilcilerini öğle yemeğinde ağırladı ve Trump Towers Alışveriş Merkezi ile tanıştırdı

2011-10-20

Perakende Günleri sektörün önde gelen temsilcilerinin ve yüzlerce üst düzey yöneticinin katılımıyla 19 - 20 Ekim tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Türkiye’den ve dünyadan alanında uzman konuşmacıların da yer aldığı etkinliğin ilk gününde Trump Towers öğle yemeğinde sektörün önde gelen temsilcilerini ağırlayarak konsepti, mimarisi ve eğlence alanları ile sektöründe farklılaşan Trump Towers Alışveriş Merkezi’ni katılımcılara tanıttı

Sektörel bilginin paylaşıldığı ve sınırsız işbirliği olanaklarının yaratıldığı en büyük platform olan Perakende Günleri’nde bu yıl da sektörün temsilcileri, yabancı yatırımcılar ve perakendeye hizmet veren kuruluşlar sektöre ışık tuttu. İstanbul’un kalbi Şişli’de Şubat ayında kapılarını açmaya hazırlanan Trump Towers Alışveriş Merkezi ise, “Perakende Günleri” öğle yemeği sponsoru olarak katılımcılar ile tanıştı. Ortadoğu Yönetim Kurulu Üyesi İlder Tokcan, “Konsepti, mimarisi, street food alanı, eğlencesi, kültürel ve sanatsal aktiviteleriyle Trump Towers Alışveriş Merkezi, birçok yeniliği bünyesinde barındıran önemli bir sosyal ve kültürel değişim merkezi olarak faaliyet gösterecektir. Her gün 4 milyon kişinin ziyaret ettiği İstanbul’un kalbi Şişli’de, Trump Towers Office ve Residence’dan sonra milyonlarca kitleyi Trump Towers Alışveriş Merkezimizde ağırlayacağız” dedi.

Dünyanın bilinen adresi Trump Towers, Alışveriş Merkezi ile 2012 İlkbaharında kapılarını açıyor… 260.000 metrekarelik 39 katlı rezidans kulesi, 37 katlı A+ ofis kulesi ve 43.000 metrekarelik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers İstanbul, uluslararası projelerle dünyaca üne sahip olan Trump International ve Doğan Grubu iş birliği ile İstanbul’un yeni sembolü olarak 2012 ilkbaharında kapılarını açıyor. İstanbul’un silüetine bir süredir çarpıcı formu ile eklenmiş olan Trump Towers İstanbul, yakında açılacak olan alışveriş merkeziyle İstanbulluları yine bir ilk ile tanıştırıyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi, 43.000 m2 kiralanabilir alanda 175 mağaza ile moda, eğlence ve yeme-içmenin yeni adresi olacak.

Residence ve Ofis projeleri ile yeni bir yaşam alanı ve farklı bir yaşam stili sunan Trump Towers, alışveriş merkezi ile eğlence ve modanın yeni adresi olmaya hazırlanıyor. Birbirinden farklı ilkleri ile ön plana çıkan Trump Towers Alışveriş Merkezi, öncü bir proje ve İstanbul'a değer katan bir yatırım olarak farklılaşıyor. Trump Towers AVM, Şişli – Mecidiyeköy bölgesinin kalbinde, her gün 4 milyon kişinin ziyaret ettiği ana ulaşım hatlarının tam ortasında bulunuyor. Sahip olduğu tüm yenilikler sayesinde bölgenin en canlı merkezi olma konusunda oldukça iddialı olan Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yaklaşık 6 bin Office çalışanı ve Residence’ta yaşayanlar her gün size merhaba diyecek. Coffice konsepti ile alışveriş merkezinde toplantı yapmaya olanak sağlayan Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yeni trendleri bir arada görebileceksiniz.

Yerli – Yabancı moda markaları ve Türk modasına yön veren isimler ile modanın kalbi Trump Towers Alışveriş merkezi’nde atacak… İstanbul’un kalbi Şişli’de, yerli- yabancı moda markaları ve Türk modasına yön veren isimler Trump Tower Alışveriş Merkezi’nde bir araya geldi. Türkiye’nin önde gelen 15 lider tasarımcısı ve genç tasarımcılar tek bir çatı altında toplanıyor. 15 lider tasarımcı ve genç tasarımcılar Türkiye’de bir ilke imza atarak Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde 1000 m2 alanda tasarımlarını sergiliyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi aynı zamanda modayı herkes için ulaşılabilir kılıyor. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı moda markalarının yanı sıra Bahar Korçan, Bora Aksu, Atıl Kutoğlu ve Cengiz Abazoğlu gibi Türk tasarımcılara da ev sahipliği yapacak olan Trump Towers Alışveriş Merkezi aynı zamanda defile alanları ile İstanbul’un moda merkezi haline geliyor. Türk tasarımcıların tasarımlarını sergileyecekleri fashion show ve catwalk alanları ile Trump Towers Alışveriş Merkezi moda showlarının yeni merkezi haline geliyor.

Trump Towers Alışveriş Merkezi lezzet ve eğlencenin yeni adresi olmaya hazırlanıyor

Alışveriş merkezi önündeki yeşil park alanı, ziyaretçileri rahatlatıp alışveriş öncesi keyif yapmalarına imkan tanırken, her kata dışarıdan dokunuş alışveriş merkezinin içindeki canlılığı adeta dışa vuruyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi yükselen müzik sesi ve coşku ile sıra dışı mimarisine dikkat çekiyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi, 1500 m2 özel peyzajlı açık platformunda dünya mutfaklarını müzik ve eğlence ile bir arada sunuyor. Özel peyzajlı dev açık hava platformuna sahip olan Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yeme&içme seçenekleri saymakla bitmiyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi, ulusal ve uluslararası pek çok ünlü markaya da ev sahipliği yapıyor. Dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu alan, fast food alternatifleri ve dünya şeflerinin restoranları ile sayısız seçeneği bir arada bulabileceksiniz. Dünyaca ünlü şeflerin yer aldığı Türkiye’de ilk yeme-içme platformunda eşsiz yemeklerin tadına bakarken temiz hava ile buluşan ziyaretçiler, daha fazla alışveriş keyfi için enerji toplayacak. Aynı zamanda Trump Towers’ın özel street food alanında yer alan 15 pavilyonda sayısız lezzeti tadabileceksiniz. Aynı zamanda bu platformla ile birleşen restoranlar Pure Fitness Center’e da komşu olarak zamanınızın size kalmasını sağlıyor.

Trump Towers Alışveriş Merkezi’nin en sıra dışı özelliklerinden biri de, ziyaretçilerine alışveriş merkezinin içinden geçerek hafif raylı sistem istasyonuna kısa yoldan ulaşabilme imkanı sunması. 2 bin kişilik otoparkı, transfer merkezine bağlantı ve vale parking ise sunduğu eşsiz hizmetlerden sadece birkaçı.

Trump Towers çocukları bir ilk ile tanıştırıyor; “ Çocuklara özel alışveriş merkezi konsepti & ilk ve tek Disneyland Tiyatro” Dünya markaları ile donanmış Trump Towers Alışveriş Merkezi, çocukların eğitilerek eğlendiği ve çeşitli aktivitelerle zenginleştirilmiş 9000 metrekarelik eğlence merkezi ile bir ilke imza atıyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde sadece çocuklara özel olarak tasarlanan “Çocuk Katı” çocukların kendilerini özel ve çocuk gibi hissetmesi için tasarlandı. Her köşesinde heyecan yaratan gizli aktivitelerin yer aldığı Çocuk Katı, yeni teknolojilerle donatılmış platformları ile çocukları büyülü bir dünyaya davet ediyor. Türkiye’de ilk defa gerçekleşen “wii platformu” ile çocuklar eğlencenin tadına varıyor. Çocukların moda markaları ve favori lezzetlerinin yanı sıra Disney Tiyatro, özel tasarım D&R Kids ve Trump Kids Konsiyerj Hizmeti ile hem çocuklar hem de ebeveynler bu çok özel dünyanın avantajlarından yararlanıyor. Her köşesi eğlence ve aktivitelerle dolu Trump Towers Çocuk Katı, çok özel hizmetler sunuyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yer alan, ilk ve tek Disney Tiyatro ile çocuklar sınırsız eğlenceyi bir arada yaşayabilecek. Trump Towers Alışveriş Merkezi Çocuk Katında çocuklara özel dünya markaları, çocukların sevdiği yemeklerin sunulduğu foodcort alanı, aktivitelerin yapılacağı bölüm, bale ve dans okulu ve aynı zamanda çocuklara özel ilk D&R ile birçok yeniliği bir arada sunuyor. Aileler ise Trump Towers Alışveriş merkezi’nin çok özel uygulaması Trump Kids Konsiyerj ile alışveriş yaparken çocuklarını Trump danışmanı olarak hizmet veren gençlere teslim edebilecek. Aynı zamanda 250 m2’lik teraslı Aile Lounge ile çocuklarınız eğlenirken sizde temiz havanın keyfini çıkartabileceksiniz. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde anne ve babalar huzurlu alışverişin tadını çıkarırken çocuklar ise özgür eğlencenin tadına varacak.

Dünyanın en büyük fitness markası, yeni adımı Pure Fitness Center ile Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde… Trump Towers Alışveriş Merkezi, 4500 m2’de Saturn ve 2200 m2’de Migros mağazalarına da ev sahipliği yapıyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde ihtiyaç duyduğunuz her şeye tek bir çatı altında ulaşabileceksiniz. Türkiye’ye yeni giriş yapan dünyanın en önemli fitness markası Pure Fitness ise, 3300 m2’de hizmet sunuyor. Pure Fitness Merkezi’nin 1330 m2’si iise çok özel seçeneklerin sunulduğu özel VİP alanına ayrıldı. Eğlenceye farklı bir boyut getiren Mars Entertainment ve D&R, dünyanın en büyük fitness club zincirinin yeni adımı Pure Health Fitness gibi markaların yanı sıra interaktif video oyun platformları, simülatörler, sergi ve konser alanları ile Trump Towers Alışveriş Merkezi İstanbul’un yeni eğlence ve yaşam merkezi oluyor.