Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Silverline Ankastre “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları”nı Seçecek

2011-05-27

Şirket Haberleri --

Ankastre mutfak ürünleri markası Silverline’ın katkılarıyla bu yıl ilki düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Yarışması” başladı. 

Türk emlak sektöründe yatırımları teşvik etmek ve sektöre katkı sağlamak hedefi ile organize edilen yarışmada, emlak sektörü kapsamında yer alan ve Türkiye’nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar ödüllendirilecek.

Bu sene ilki düzenlenecek “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları” yarışmasında “En İyi Gayrimenkul Yatırım” ve “En İyi Mimari Tasarım” ile, emlak sektöründe 14 farklı kategoride öne çıkan başarılı emlak yatırımları belirlenecek. Yarışma kapsamında, en büyük emlak yatırımı ve 14 farklı kategoride, aday olmak veya aday göstermek için 15 Mayıs – 15 Temmuz 2011 tarihleri arasında, www.emlak.yatirimlari.com sitesine girmek yeterli olacak.

İki aylık başvuru süresi sonunda, aday olan ve aday gösterilen projeler, Ağustos ayı içinde büyük jürinin değerlendirmesine sunulacak.  Araştırma sonucu Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımlarına imza atan inşaat firmaları ve mimarlarına ödülleri Eylül ayında düzenlenecek bir törenle verilecek.

Silverline CEO’su Mustafa Laçin:

Amacımız sektörün büyüklüğüne dikkat çekmek ve
her türlü yatırımı teşvik etmek…

Emlak sektörünün son yıllarda büyük bir ivme ile yükselişini sürdürdüğünü söyleyen Silverline CEO’su Mustafa Laçin, “Bu araştırmada Silverline olarak amacımız, her geçen gün dev yatırımların yükseldiği sektörün büyüklüğüne dikkat çekmek ve tüm yatırımcıları teşvik etmek” dedi. Mustafa Laçin, bu araştırmanın, bugüne kadar emlak sektöründe yapılan en geniş kapsamlı araştırma olacağını sözlerine ekledi. Farklı kategorilerde pek çok firmanın yarışmaya katılabileceğini belirten Laçin; emlak yatırımları konusunda ne kadar çok firma başarılı olursa sektörün o ölçüde büyüme kaydedeceğine inandıklarını sözlerine ekledi.


Kaynak : Silverline