Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Seha Şelale Park’ta satışlar hızla devam ediyor

2011-09-20

Yenilikçi yaşam projelerinin mimarı Seha Yapı, yeni konut projesi Seha Şelale Park’ın satışına başladı. Temelleri önümüzdeki ay atılacak proje, Konya’nın yeni çekim merkezi Selçuklu bölgesinde yer alıyor.

2011 yılı içinde Konya’da birçok yeni projeye imza atan Seha Yapı, yılın son çeyreğinde de yine Konya’nın çehresine katkı sağlayacak yeni bir projeye başladı. Satışları hızla devam eden Seha Şelale Park Konutları’nın temel atma çalışmalarına önümüzdeki ay başlanması planlanıyor. 4+1 daire tipinde tasarlanan ve 144 konuttan oluşan Şelale Park projesinde daireler, ortalama 200 bin TL’den satışa sunuluyor. Fark yaratan ayrıntılarıyla Selçuklu bölgesinin en şık projesi olmaya aday olan Şelale Park Konutları, geniş aileler için brüt 182 m²’den oluşan daielerden oluşuyor. Toplam üç bloktan oluşan, site konforu ve güvenliği ve sosyal yaşam alanlarını bir arada sunuyor.

Proje ve satışlarla ilgili bilgi veren Yapı Genel Müdürü Hüdaverdi Dursun, “Temellerini önümüzdeki ay atacağımız projenin satışlarına başladık ve dairelere yoğun bir ilgi var. Bu başarı bir tesadüf eseri değil, Seha Yapı’ya duyulan güvenin neticesidir” dedi.

Projeye ismini veren şelalenin gerçeğine yakın bir versiyonunu, yeşil alan üzerine konumlandıran projede, sosyal aktivite alanları da ihmal edilmemiş. Fitness salonu, buhar odası, sauna, masa tenisi, çocuk oyun alanı gibi imkânlar sunan projede ayrıca, geniş metrekarelerde konumlandırılan, gün ışığından maksimum oranda yararlanmayı hedefleyen daireler olacak. İçerisinde yer alan şelale bahçesiyle benzersiz bir dinlenme ve cafe alanı sunan site; huzur, konfor ve güvenliği bir arada arayanlar için ideal bir seçenek oluyor.

Kalabalık aileler için tasarlanan projenin ismi, geçtiğimiz aylarda web sitesi üzerinden yapılan duyuruyla belirlenmişti. Seha Şelale Park önceki projelerde olduğu gibi yine bölgenin en farklı ve şık projelerinden biri olmak üzere yeni sahiplerini bekliyor.