Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Schneider Electric Konfor, Güvenlik ve Enerji Verimliliğini Bir Arada Sunuyor

2011-08-11

Enerji yönetiminin global uzmanı Schneider Electric, “Life Space Bussines” çözümleri ile tek bir tuşla evin tüm birimlerinde konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Evlerde ihtiyaç duyulan tüm konuları farklı senaryolarla birleştiren Schneider Electric Unica KNX ve Unica Wireless otomasyon çözümleri, hayatı daha konforlu ve daha yaşanılır kılarken, maliyet azalıyor ve enerji tasarrufu en üst düzeye çıkıyor

Schneider Electric Unica Wireless ve Unica KNX “akıllı sistemler” ile tek bir tuş ile tüm detaylar birkaç saniyede senaryoya dönüştürülebiliyor. Evin tamamında yapılabilecek değişiklikler, birkaç saat içerisinde duvarlar delinmeden ve yeni kablo döşemeye gerek kalmadan çalışır hale getiriliyor.

Yerinizden kalkmayın, tek bir tuş ile anın tadını çıkartın...
Geçtiğimiz günlerde Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen bir gecede tanıtılan Schneider Electric’in yaşam alanlarına yönelik akıllı çözümleri Türkiye’nin önde gelen mimar ve dekoratörlerinden tam not aldı. “Akıllı sistem” çözümleri ile donatılan ve yeniden dekore edilerek gerçek bir eve dönüştürülen tarihi Esma Sultan Yalısı’nın ev sahipliğini ise ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Demet Akbağ üstlendi.

Schneider Electric KNX ve Wireless sistemler ile donatılan Esma Sultan Yalısı’nda konuklar, ortamın ısıtılmasından soğutulmasına, aydınlatılmasından güvenliğine kadar, hayatı daha güvenli ve konforlu kılan akıllı ev sistemleri çözümlerini yakından görme imkanı buldu.