Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Rings İstanbul’da taksit ödemesi bir yıl sonra başlıyor

2011-11-01

Selin Yapı’nın İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerinde inşa ettiği Rings İstanbul Projesi, ev sahibi olmak isteyenlere ödemelerde büyük kolaylık sağlıyor. Rings İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler daire tutarının %’ini peşin veriyor, taksit ödemeye tam bir yıl sonra başlıyor.

Selin Yapı’nın İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerine kurduğu, rahat ve konforlu bir hayatın tüm öğelerini barındıran Rings İstanbul Projesi, konut sektörüne kazandırdığı yeniliklere ödeme kolaylığını da ekledi. Rings İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler daire tutarının %’ini peşin veriyor ve taksit ödemeye tam bir yıl sonra başlıyor.

Konut sahibi olmak isteyenlerin önündeki en büyük zorluklardan biri olan ödemeler, Rings İstanbul’un yeni planıyla artık kolaylaşıyor, rahatça ve bütçeyi zorlamadan villa konforunda bir daireye sahip olunabiliyor. Selin Yapı, “Büyük Yaşam, Büyük Düşün” sloganıyla hareket ederek sizlere ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralıyor.

Rings İstanbul, toplamda bin 500 konut, Rings AVM ve Türkiye’nin en kapsamlı sosyal tesisi olan Rings Club ve “dikey alanda müstakil yaşam” konsepti ile ev almak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Kutu gibi evler yerine villa konforundaki geniş yaşam alanları ile müstakil yaşamın rahatlığını, zahmetli taraflarını da ortadan kaldırarak sunan Rings İstanbul, sizin için her şeyin büyüğünü düşünüyor…