Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Rings İstanbul’da Bir İlk Daha!

2011-09-12

Yarım asırlık sanayi ve ilaç tecrübesini Selin Yapı ile konut sektörüne taşıyan Selçuklu Holding, İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerinde yaptığı Rings İstanbul projesindeki Vista Evleri’yle konut sahibi olmak isteyenlere büyük bir avantaj sunuyor. Rings İstanbul Vista Evleri’nden 1+1 daire alanlar 13 m2’lik ayrı bir odaya daha sahip oluyor.

Selin Yapı’nın “Anadolu Yakasının En İddialı Projesi” anlayışıyla hayata geçirdiği Rings İstanbul’da Vista Evleri satışa sunuldu. Rings İstanbul’un yeni satışa çıkan Vista Evleri’nde konut sahibi olmak isteyenleri büyük bir sürpriz bekliyor. Apartman dairesinde müstakil yaşamın tüm konforlarını site sakinleri için sunan projede Vista Evleri’nden 1+1 daire satın alanlar, dairenin dışında 13 m2’lik ayrı bir odanın daha sahibi oluyor; 1+1 parası ödeyip 2+1 büyüklüğünde bir daireye kavuşuyor.

Hobi, misafir, çalışma odası ya da ihtiyaca göre ofis olarak da kullanılabilecek bu alanda, tıpkı bir dairede olduğu gibi banyo da yer alıyor. Koru ve havuz manzarasına sahip Vista Evleri’nin 1+1 daireleri, bilinen ve alışılagelmiş küçük daire tiplerinin dışında tam 103 m2’lik alana sahip olması ile de dikkat çekiyor.

Vista Evleri’nin içi gibi dışı da oldukça iddialı… 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri de bulunan Vista Evleri’ne sahip olanlar ayrıca 21 kişilik özel cep sineması, fitness salonu, kafe ve dükkanlarıyla canlı bir sosyal hayatın kapılarını aralıyor.

Ayrıcalıklı bir sosyal yaşama alanını da avantaj olarak sunan Vista Evleri, “1+1 daire alana +1 hediye” ayrıcalığı ile konut almak isteyenlere lüks ve konforlu bir hayatın kapılarını aralarken; size ve ailenize hayatın tadını çıkartabileceğiniz keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

www.ringsistanbul.com
Satış Ofisi Tel: 444 86 00

Rings İstanbul Projesi Hakkında; 1500 konut, AVM ve sosyal tesislerin yer aldığı Rings İstanbul projesi, uluslararası başarılara imza atmış ödüllü Yüksek Mimar Hakan Kıran’ın imzasını taşıyor. “Dikey alanda müstakil yaşam” konsepti ile sunulan projede hiçbir daire diğerinin camını ve kapısını görmüyor. Özellikle ses ve ısı yalıtımının ön planda tutulduğu Rings İstanbul projesi, 230.000 metrekarelik bir alana inşa ediliyor. Sultanbeyli çıkışı ile TEM’e 800 mt gibi kısa bir yol ile bağlanan Rings İstanbul’da daire fiyatı ödeyerek apartman yaşamının kolaylıklarından yararlanılırken, müstakil bir villa konforunun da keyfi sürülebiliyor. Projenin 1. etabının 2013’ün Mayıs ayında, tamamının ise 2014 yılında bitmesi planlanıyor.