Şirket HaberleriOkumakta olduğunuz içerik Şirket Haberleri tarafından sunulmaktadır.
Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Propa A Plus Ofis’te Yaşam Temmuz Ayında Başlıyor

2011-06-08
Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek
Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek
Şirket Haberleri --

Gerçekleştirdiği projelerle müşterilerinin her alandaki ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinen Propa İnşaat, yakında şirketlerin ve çalışanların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Propa İnşaat’ın İstanbul’un en değerli yerlerinden Zincirlikuyu’da hayata geçirdiği Propa OFİS, Temmuz ayı sonunda tamamlanıyor. A plus bir ofis projesi olan Propa OFİS, merkezi konumu, 4 bin 100 metrekare kapalı alanı, geniş ve ferah çalışma alanları, akıllı ve modern yapısıyla bölgeye değer katmaya ve şirketlerin favorisi olmaya aday… Ofisler, metrekaresi 40 dolardan başlayan fiyatlarla kiralanacak.

Zincirlikuyu’da Propa’nın şirket mülkiyeti olan arsa üzerinde inşa edilen Propa OFİS, firmanın ses getirecek projelerinden biri. İstanbul’un ve Türkiye’nin en işlek caddesi olan Büyükdere Caddesi’ne 20 metre mesafede yer alan Propa OFİS, E-5 ve TEM’e de oldukça yakın. Esentepe metro durağına ise sadece 15 metre mesafede bulunuyor. Proje, gerek merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı gerekse mimarisi ile dikkat çekiyor.

Propa OFİS’in toplam 4 bin 100 metrekare A sınıfı standartlarda kiralanabilir ofis alanı bulunuyor. 300 metrekare büyüklüğünde açık ofis alanlarının yer aldığı projede, her 100 metrekareye bir araçlık otopark imkânı sağlanacak. Kafeterya ve restoranı da bulunan Propa OFİS, iş dünyasının ayrıcalıklı mekânları arasına girmeye hazırlanıyor.

Çalışma ortamının, çalışanların motivasyonunu büyük ölçüde etkilediğini belirten Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, bu projedeki ofislerde konfor için her türlü ayrıntının göz önüne alındığını söyledi. Bölgeye büyük değer katacak Propa OFİS’e şimdiden yoğun talep olduğunu belirten Özçiçek, şu an giydirme cam cephesinin montajı devam eden projenin Temmuz ayı sonunda tamamlanacağını sözlerine ekledi.

Propa OFİS ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve Propa İnşaat’a 0212 347 02 89 numaralı telefondan ulaşmak mümkün.


Kaynak : Propa İnşaat