Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Karma Evler'de Yaşam Bambaşka

2011-07-12

“Hayata ne verirsen onu alırsın” sloganı ile yola çıkan Karma Evler'de artık yaşam başladı. Yeni sahipleri için huzurun ve konforun vazgeçilmez adresi olan Karma Evler'de, oturuma hazır son daireler sizleri bekliyor. Gelin, bu fırsatı kaçırmayın, Karma Evler'in son kalan eşsiz dairelerindeki yerinizi alın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir eve sahip olun.

Akro Yapı güvencesi ile Kemerburgaz Göktürk'te, konforu, modern mimari ve dekorasyonuyla beğeni toplayan, sağladığı olanaklar sayesinde tüm beklentilerinizi karşılayan, eşsiz yaşam alanı Karma Evler'de hayat bambaşka yaşanıyor. Karma Evler sizi oturuma hazır son daireleri ile huzura davet ediyor. Siz de bu fırsatı kaçırmayın, Karma Evler'deki yerinizi alarak hayatınıza değer katın.

Karma Evler, dört mevsim kullanılan açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve bütün evlerin ortak alanı olan geniş iç bahçesine sahip, her daireye özel kapalı otoparkı, 7 gün 24 saat aktif güvenlik sistemi ve doğal malzemeden yapılmış özel dış cephesi ile yeni hayat karmanız olmaya aday. Karma Evler ile huzuru evinize davet edeceksiniz.

Proje Özellikleri Açık, kapalı yüzme havuzu Fitness salonu, sauna Her daire için özel kapalı garaj 7/24 Aktif güvenlik sistemi Doğal malzemeden oluşan özel dış cephe, geniş iç bahçe Ankastre beyaz eşyalı mutfak, aydınlık iç mekanlar İthal seramiklerle döşeli ıslak zemin mekanları Isıtma sistemi, klima Dairelere özel bahçe, teras ve balkon seçenekleri Lamine parke kaplı geniş oda ve salonlar