Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

İstanbul Lounge-2’de Daireler, Ev Sahiplerinin Zevkine Göre Tasarlanıyor

2011-12-09

Eroğlu’nun değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece Halkalı’da imza attığı, benzerlerinden ayrılan İstanbul Lounge-2 projesinde tüm detaylar, ev sahiplerinin tercihlerine göre şekilleniyor. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu projede malzeme seçimleri de ev sahiplerinin beğenilerine sunuluyor.

2011 yılına yaptığı hızlı girişle yılbaşından bu yana dört projesinin lansmanını gerçekleştiren ve şu anda İstanbul, Bursa ve Antalya’da olmak üzere 10 projeyi aynı anda yürüten Eroğlu; sektöre yenilik kazandırma hedefini devam ettiriyor. Mutfak dolabı kapak rengi, banyo seramik ve parke seçimleri için ev sahiplerine dört ayrı alternatif sunulan projede malzeme seçimleri yılsonuna kadar tamamlanacak.

Hayata geçirdikleri tüm projelerde, daireleri sahipleri için bir yuva haline dönüştürmek için, kişisel seçimlere önem verdiklerini belirten Eroğlu Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, “Ev sahiplerinin; parke rengi, banyo seramikleri ve mutfak dolaplarının kapak renklerini seçili alternatifler üzerinden kendi zevklerine göre belirlemelerinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Ev sahiplerinin, kendi zevklerine en uygun evi yarattığımızdan emin olmaları için, her türlü hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu çabamız bizi rakiplerimizden de farklılaştırıyor” dedi.

Ev sahiplerinin kendi zevklerini yansıtabilecekleri bu seçimler için ekstra bir ücret talep etmediklerini de belirten Kızılsencer, İstanbul Lounge-2 projelerinde de geçerli olan “Herşey Dahil” fiyat politikası kapsamında mevzuatal bir değişiklik olmaması kaydıyla gizli veya ekstra masraf da uygulamadıklarını vurguladı.

Yatay süreklilik konseptindeki mimari tarzı, kişi başına düşen geniş ve ferah yeşil alanları ile kendini ayrıştıran, gökyüzüyle barışık, ferah yeşil alanların yer aldığı İstanbul Lounge-2’de 40 m² -259 m² arasında değişken metrekarelerde toplam 605 konut bulunuyor.

İstanbul Lounge-2, özellikle son dönemde Tema Park projesi ile değeri daha da artarak İstanbul’un önemli lokasyonlarından birisi haline gelen Halkalı’da, ana ulaşım arterlerine, alışveriş merkezlerine, hastanelere, okullara ve üniversitelere son derece yakın; ayrıca toplu taşıma araçlarına yürüyerek erişilebilecek kadar merkezi bir konuma sahip. Projeye yürüme mesafesinde konumlandırılan 1800 m²’lik ticari alanda ise site sakinlerinin temel ihtiyaçlarını karşılayabileceği market, kuaför, eczane gibi ticari ünitelerin yer alması planlanıyor. 150 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen İstanbul Lounge-2 projesinde teslimlerin Mart 2013’te yapılması planlanıyor.