Şirket HaberleriOkumakta olduğunuz içerik Şirket Haberleri tarafından sunulmaktadır.
Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

İSFALT Uzmanlığı GAP İllerinde!

2011-05-12
İSFALT Eğitim Semineri
İSFALT Eğitim Semineri
Şirket Haberleri --

Kentsel dönüşümde yeni bir moda yaratmayı hedefleyen Modakent, Çekmeköy projesinin görmüş olduğu ilgiden son derece memnun 9 Nisan’da satışa başlayan Modakent ilk ay için 30 daire satma hedefiyle yola çıkmıştı. Tüketicinin yoğun ilgisiyle karşı karşıya kalan Modakent 9 Nisan ile 9 Mayıs tarihleri arasında 122 adet satış gerçekleştirerek satış hedefini dörde katlamış oldu. Modakent-Çekmeköy söz verildiği gibi Ağustos sonunda oturuma açılacak.

1+1 daireler tükendi
Taşdelen mevkiinde bulunan 12.000 m2 alan üzerine kurulan Modakent-Çekmeköy bulunduğu çevrenin çehresini değiştirecek özelliklerle öne çıkıyor. Her biri havuzun da bulunduğu avluya bakan 7 Blokluk 227 konuttan oluşan Modakent-Çekmeköy’ün her biri 10 katlı bloklarında 4 farklı daire tipi bulunuyor. 72 m2 1+1, 119 m2 2+1, 139 m2 3+1 ve 127 ile 241 m2 arasında değişen bahçe dubleksleri farklı kullanıcı tipi ve bütçelere çeşitli alternatifler sunuyor. Projede yer alan 227 dairenin 65’i 1+1, 27’si 2+1, 112’si 3+1 ve 24’ü bahçe dubleksi olarak projelendirilirken, 1+1’lerin tamamı, 2+1’lerin P’si, 3+1’lerin @’ı ve bahçe dublekslerinin ’u satılmış durumda.

“İlgiden son derece memnunuz”
Projeye olan ilgiden memnun olduklarını ifade eden Modakent Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gökçe “Projemiz tahmin ettiğimizden çok daha fazla ilgi görüyor. Nisan başında satışa başladık. 227 dairenin 30’unu ilk ay satmayı hedefliyorduk. Ancak öylesine yoğun bir ilgiyle karşılaştık ki, projenin yarısını 1 ay gibi kısa bir sürede sattık. Projeden dairelerini satın alan müşterilerimizin tapu devirleri devam ediyor. Söz verdiğimiz gibi Ağustos sonuna kadar proje oturuma açılacak. Satışlar bu tempo ile devam ederse oturum başladığında tüm daireler satılmış olacak. Yeni projemiz için fizibilite çalışmalarımıza başladık bile. En kısa sürede detayları sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu projede olduğu gibi bundan sonraki projelerimizde de müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” diyerek yeni proje ile ilgili ipuçlarını da vermiş oldu.


Kaynak : Modakent