Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Innovia 1. Satranç Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu…

2011-09-27

Esenyurt-Beylikdüzü bölgesinde farklı ve seçkin bir yaşam merkezi olan Innovia Projesi sosyal olanakları ve sosyal aktiviteleri ile de dikkat çekiyor. Yeşil GYO, Yeşil Kundura ve SRM Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri’nin desteği ile düzenlenen Innovia 1. Satranç Turnuvası 24-25 Eylül 2011 tarihlerinde Innovia birinci etap kapalı spor salonunda gerçekleştirildi.

Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğinde gerçekleşen turnuvanın ödül töreninde kapanış konuşmasını İstanbul Federasyon Sorumlusu Sayın Fuat Ergür ve SRM Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Akın Aydın yaptı. Aydın konuşmasında, 30 yaşında öğrendiğim bu güzel sporun bu kadar küçük yaşta çocuklar tarafından, bu kadar üst seviyede oynanmasından gurur duyduğunu söyledi. Sporcu velilerinin turnuvadan memnun kalmasının kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Aydın, SRM olarak Yeşil GYO ve Yeşil Kundura ile birlikte bu ayrıcalıklı sporu ve sporcuları desteklemeye devam edeceklerini söyleyerek, Innovia Satranç Turnuvası’nın bundan sonra 2 ayda bir geleneksel olarak yapılacağı sözünü verdi.

1998 ve sonrası doğumlu, toplam 58 sporcunun yer aldığı turnuvada 1. Rad Jannesar, 2. Emirhan Tarlabaşı 3. Bilgen Sazcı oldu. Dereceye giren ilk 3 sporcuya kupalarının yanında birinciye Samsung cep telefonu, ikinciye dijital fotoğraf makinesi, üçüncüye MP4 çalar, sonrasında gelen dördüncü-onuncu sporculara ise Yeşil Kundura’dan 75 TL’lik hediye çeki verilmiştir.

Turnuvada dereceye giren sporculara ödülleri SRM Genel Müdürü Akın Aydın, Yeşil İnşaat Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Musa Aytun ve Yeşil GYO BT Direktörü ayrıca Innovia 1. Etap Sitesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alptekin Kekilli tarafından verildi. Hayatın her anında ayrıcalıklar sunan, yaşamın hızla ve keyifle devam ettiği Innovia, daire sahiplerine sosyal aktiviteleri ile bir evden çok daha fazlasını sunuyor. Innovia, sadece bir konut projesi değil. İçinde yaşam olan değerleri de barındırıyor. Satranç gibi ülkemizde büyük önem taşıyan, ülkemizi ileri taşıyacak nesillerin gelişiminde önemli rolü olan satranç sporunu desteklemeye devam ederek genç sporcularımızın da arkasında olacağız. Innovia'da işimiz dairelerimizin satışını tamamlamakla bitmiyor asıl o zaman başlıyoruz. Innovia'dan ev sahibi olanlara ayrıcalıklı bir hayat sunmayı, yaşamlarını güzelliklerle doldurmayı hedefliyoruz...