Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Heramis Tatil Köyü Altınoluk'ta Açıldı

2011-07-26

Altınoluk’ta Heramis Termal Tatil Köyü’nün açılışına AKP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Edip Uğur ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Volkan Canalioğlu katıldı.

Heramis Termal Tatil Köyü örnek daireleri açılış ve tanıtım kokteyli AKP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Edip Uğur ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Volkan Canalioğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Gecede konuşma yapan Uğur; bu tarz yatırımların ülkedeki sosyal ve ekonomik istikrarın bir göstergesi olduğunu belirterek “Körfez bölgesi ulaşılması zor bir bölgeydi. Artık Körfez Bölgesi havadan ve karadan rahatlıkla ulaşılabilecek bir bölge. İşte Heramis Ailesi de bunu fırsat bilip müsait yatırım ortamından da faydalanarak gerekli yatırımı yaptı.” dedi.

Mehmet Volkan Canalioğlu ise Edremit’te bölgesine bir tesisin açılmasının sevindirici olduğunu belirttikten sonra Heramis Termal Tatil Köyü Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Aydın’a ithafen “Trabzon insanı gittiği yeri geliştirmeye ve güzelleştirmeye çalışır. Bölgenin ekonomik kalkınması ve istihdamı konusunda tatil köyünün büyük katkısı olacaktır.” dedi.

Heramis Termal Tatil Köyü Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Aydın ise; “Çetinkayalar İnşaat ve Aydın Şirketler Gurubu Konsorsiyumu ile gerçekleştirilen 200 milyon dolar değerindeki termal tatil köyünün Altınoluk’ta denize sıfır 115.000 m2 alanda 16.800 devremülk üyeliği ile hizmete gireceğini belirterek “Projelerimiz geleceğe ışık tutuyor, ülke ekonomisine katkı sağlıyor” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından Uğur, Canalioğlu, Aydın ve diğer davetliler açılış kurdelasını kesip örnek daireleri gezdiler.