Şirket HaberleriOkumakta olduğunuz içerik Şirket Haberleri tarafından sunulmaktadır.
Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Her Karesi Sanat Eseri

2011-06-08
Brezza Koleksiyonu-Mutfak
Brezza Koleksiyonu-Mutfak
Şirket Haberleri --

Her yılın son trendlerine uygun tasarımlar sunan Kütahya Seramik, ana malzemesi cam olan Brezza koleksiyonuyla, doğanın ve yaşamın tanıdık unsurlarını farklı şekillerde, kendine özgü anlatımıyla profesyonellerin beğenisine sunuyor.

Tüm ıslak hacimlerde, eğrisel alanlarda, abajurlarda, kolonlarda, spa mekanlarında, havuzlarda, dekoratif anlamda her türlü yüzeyde uygulanabilen Brezza, isteğe bağlı ebat, renk ve desen seçenekleriyle camın sınırsız kullanım alanlarını hayal gücüyle birleştiriyor.

Yeni sujet kesimli özel tasarımları, kişiye özel renk ve boyutlarda lavabolar, bordür camlar, çiçek, damask ve kaftan desenli panoların yer aldığı Brezza koleksiyonlarında, farklı renklerin karışık uygulamaları sonucu sıra dışı efektler yaratılıyor.

Brezza koleksiyonlarında her mozaik, renklerin ateşle dansı sonrasında hayat buluyor. Koleksiyonda her bir parça, ayrı ayrı el işçiliği ile cam sanatçıları tarafından özenle üretiliyor. Bu yüzden de hiçbir mozaik diğerinin bire bir aynısı olmuyor. Tıpkı doğanın büyüleyici renklerinin eşsiz tonları gibi...

Çok çeşitli renk alternatiflerine sahip Brezza ile okyanusun sınırsız mavileri, gün batımının kırmızıları, doğanın sonsuz yeşillikleri, güneşin altın tonları ve rüzgarın fısıltıları mekanlarda hayat buluyor.

Brezza koleksiyonları, 2.5x2.5 cm, 2.5x5 cm, 2.5x10 cm, 5x5 cm, 5x10 cm ve 10x10 cm ölçülerinde, istenilen ebatlarda 4 mm ve 6 mm kalınlıklarında üretiliyor.
 


Kaynak : Kütahya Seramik