Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Güzel İzmir’in özel konut projesine Dendro Parke dokunuşları

2011-09-27

Son dönemin yükselen trendi olan lüks konut projeleri, özellikle büyük şehirlerde birbiri ardına yükselmeye devam ediyor. İnşa edildikleri kentin çehresini değiştiren projeler arasında belki de en şık olanı, İzmir’de ‘Mavişehir Folkart Yapı’ projesiyle hayata geçti. Dendro’nun eşsiz parkeleriyle zeminlerine hayat verdiği elit proje, İzmirlilerin düşlerini süslüyor.

Zeminlere moda kavramını getiren, tasarım anlayışında sınırları kaldıran Dendro Parke, son dönemde hayata geçen gözde yapıların vazgeçilmez tamamlayıcısı olarak anılıyor. Sıradanlıktan sıyrılan tasarım anlayışını kalite unsurlarıyla mükemmel bir şekilde harmanlayan Dendro Parke, en nadide ahşap parkeleriyle ‘Folkart Yapı’ projesinin zeminlerine ruh veriyor.

Dendro Parke, ahşabın verdiği sıcaklık ve doğallık hissini özgün modelleriyle zeminlere yansıtıyor, yer aldığı projeleri çekim merkezi haline getiriyor.

Dendro Parke, yakın dönemde ses getirecek projelerin hazırlıklarına başlarken, diğer yandan, yurt dışına açılma hazırlıklarını olanca hızıyla sürdürüyor. 2012 yılı içerisinde Dendro, eşsiz ahşap parkeleriyle başta komşu ülkeler olmak üzere, çeşitli Avrupa ülkelerinde hayata geçen yapılarda da yerini almaya başlayacak. Dendro’nun eşsiz ürün yelpazesini görmenin yolu ise, Dendro Parke Bağdat Caddesi showroomundan ve yurt genelindeki Dendro Parke bayilerinden geçiyor.