Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Göğüş Yapı'ya En İyi İnşaat Şirketi Ödülü

2011-06-02

Bu yıl sektörde 10. yılını kutlayan Göğüş Yapı’ya bir ödül de Uluslararası Radyocular Birliği’nden (IRU) geldi. IRU tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Alkışı Hakedenler Ödül Töreni, 01 Haziran 2011 Çarşamba gecesi Ankara Dedeman Otel’de gerçekleştirildi. Gecede Göğüş Holding bünyesinde faaliyet gösteren Göğüş Yapı, “alkışı hakeden en iyi inşaat şirketi” ödülünün sahibi oldu.

Ankara’dan sonra İstanbul’da inşa ettiği merkez residence projeleriyle adından söz ettiren Göğüş Yapı, Uluslararası Radyocular Birliği (IRU) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Alkışı Hakedenler Ödül Töreni’nde “alkışı hakeden en iyi inşaat şirketi” ödülünün sahibi oldu. 01 Haziran 2011, Çarşamba gecesi Ankara Dedeman Otel’de düzenlenen törene iş, sanat ve siyaset dünyasından seçkin konuklar katıldı. Ödül töreni ayrıca 50 ülkede 185 TV kanalından canlı olarak yayınlandı.

Aldıkları ödülü değerlendiren Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş, “Projelerimizin ve yaptığımız işlerin beğenilmesi ve ödüle layık görülmesi bizim için büyük bir gurur kaynağı. 10 yılımızda bu ödülü aldığımız için çok mutluyuz. Başarılı çalışmalarımıza ve yeni proje üretmeye devam edeceğiz. Bizi bu ödüle layık gören Uluslararası Radyocular Birliği’ne ve tüm radyoseverlere teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.