Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Fransız SFA Grubu Türkiye pazarına girdi

2011-09-23

Evlerde ve ofislerde tadilata, kırıp dökmeye gerek kalmadan herhangi bir yere banyo, tuvalet veya mutfak kurabilmek için ekonomik ve estetik çözümler üreten Fransız SFA Grubu, Sanihydro markasıyla Türkiye pazarında yerini aldı. SaniHdyro ürünleri 25 Eylül Pazar akşamına kadar Ankara Yapı Fuarı’nda görülebilecek.

SFA, 50 yılı aşkın süredir evin herhangi bir yerinde çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde, tuvalet, banyo ve mutfak monte edebilme imkanı sunuyor. Dünyaca tanınan SFA® öğütücülerini icat eden grup, banyo ekipmanları sektöründe önde gelen isimler arasında yer alıyor. 2010’un son çeyreğinde Türkiye’ye gelen ve Mart ayında ilk showroomunu açarak Türkiye pazarına giren SFA’nın Türkiye Sorumlusu Ali Koç, grubun faaliyetleri ve ürün çeşitliliği hakkında bilgiler verdi.

19. şubesini Türkiye’de açtı

2010 yılı Kasım ayında Türkiye’de, SANIHYDRO markası altında, SFA Grubu’nun 19. yurt dışı şubesi kurulduğunu ve 1 Mart 2011 tarihi itibari ile de Mecidiyeköy Ortaklar Caddesi’nde ilk showroomun açıldığını ifade eden Ali Koç, “SFA, ev tipi tuvalet öğütücü ve pompa üreten bir firmadır. Ana prensibimiz, yerleri kırmadan herhangi bir yere banyo, tuvalet veya mutfak kurabilmek için ekonomik ve estetik çözümler sunmaktır. Üretimi Fransa’da yapılan ürünlerimiz, yaklaşık 100 ülkeye ihraç ediliyor. Türkiye pazarında ilk yılımız olmasına rağmen, sektörün profesyonelleri ve genel anlamda toplumun ilgisinden çok memnunuz. Ürün ve konsept bilinirliği neredeyse “0” olan bir ülke için, yapmış olduğumuz satışlar gelecek için ümit veriyor tadilat ve tesisat sektörüne yeni bir ürün sunarak, daha pratik ve ekonomik bir çözüm getirmenin gurunu yaşıyoruz.” dedi.

SFA yapı fuarlarında görücüye çıkıyor

Ev tipi tuvalet öğütücü ve pompa sektöründe önemli bir yere sahip olan SFA Grubu, Türkiye pazarındaki başarısını sürdürmeyi hedeflediklerini ifade eden Koç, şunları söyledi: “Bugüne kadar yaptığımız ve önümüzdeki dönemde Yapmış olduğumuz tanıtım çalışmaları sayesinde, 2012 yılında ciddi bir yükselme bekliyoruz. Mart ayında, bizim için çok başarılı geçen ve aynı zamanda yer aldığımız ilk fuar olan UNICERA’ya katıldık. Eylül ve Ekim aylarında gerçekleşecek olan Ankara ve İzmir YAPI fuarlarına da katılarak çözümlerimizi Anadolu’ya tanıtacağız. 25 Eylül 2011 tarihine kadar Ankara Yapı Fuarı’nda çözm ortaklarımızla tanışmak için bekliyor olacağız.”

Tekneler için özel tasarlanmış ürünler

SFA olarak Sanihydro markası altında tuvalet ögütücü ve pompa olarak iki ayrı ürün grubunun bulunduğunu ifade eden Koç, şu bilgileri verdi: “Öğütücü grubumuz, doğal akışlı tahliyenin imkansız olduğu durumlarda, bodrum katlarda ve ebeveyn banyolarda olduğu gibi, tuvalet kurulumunu sağlıyor. Pompa grubumuz ise mutfak veya çamaşırhane gibi alanlarda kullanılıyor.” Koç Sanimarin markası altında, teknelere özel tasarlanmış tuvalet öğütücü ve pompalar sunduklarını söyledi.