Şirket HaberleriOkumakta olduğunuz içerik Şirket Haberleri tarafından sunulmaktadır.
Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Esenyurt Makrom City’de İnanılmaz Fırsat, Muhteşem Kampanya

2011-05-12
Makrom City
Makrom City
Şirket Haberleri --

Makrom City’de 1+1 daireler 65.000 TL, 2+1 daireler 90.000 TL, 3+1 daireler ise 110.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Makrom Yapı, projeden ev sahibi olmak isteyenlere 5.000 TL peşinat ve 750 TL’den başlayan taksitlerle sunduğu kampanyanın yanı sıra, isteyen müşterileri için bütçeye özel alternatifleri de beraberinde oluşturabiliyor. Üstelik 2 yılda biten ödeme alternatifleriyle, daire sahiplerini kiracı gibi her ay taksit ödemekten de kurtarıyor. Kampanya kapsamında peşin ödemelerde de ayrıca yüzde 10 oranında indirim uygulanacaktır.

Düşük aidat, geniş sosyal imkanlar

Esenyurt bölge sınırları içinde, E-5 ile Nazım Hikmet Bulvarı’nın arasında, Bauhaus’un arkasında yer alan Makrom City, sunduğu sosyal olanaklarla da fark yaratıyor. Açık yüzme havuzunun yanı sıra, hamam, sauna, fitness center, cep sinema, cafe, çocuk oyun alanı, kreş ve özel kat bahçelerinin de yer aldığı proje, yaşam kalitesini yükseltmek isteyenler için tasarlandı. Aidat bedellerinin 80-100 TL arasında olmasının planlandığı projede, kapalı devre güvenlik sistemi, vale parking, resepsiyon gibi özel hizmetler ve her daireye yetecek kadar açık/kapalı otopark alanı da yer alacaktır.

Aralık 2012’de yaşamın başlayacağı Makrom City projesi hakkında detaylı bilgi için (0212) 450 19 91 numaralı telefonu arayabilir  ya da www.makromcity.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak : Makrom Yapı