Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Dumankaya Sponsorluğunda Alldesign 2011 Kapılarını Açıyor

2011-11-16

Dumankaya’nın ana sponsorluğunu üstlendiği ve 2 gün süreyle Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “all design 2011”, 17 Kasım 2011 itibariyle başlıyor.

16 Kasım 2011, İstanbul - Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, 17 – 18 Kasım 2011 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ve İstanbul’u, Avrasya, Doğu Avrupa ve Ortadoğu’nun tasarım üssü olarak konumlandırmayı amaçlayan Alldesign 2011 organizasyonunun ana sponsorluğunu üstleniyor.

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya’nın açılış konuşmasını gerçekleştireceği organizasyon kapsamında, konferansa yerli ve yabancı 1,500 kişinin, fuara ise 50’nin üzerinde uluslararası markanın katılması hedefleniyor. Tasarımı; fonksiyonel, üretilebilir, kullanılabilir ve hayatın her alanına nüfuz edebilir bir noktaya getirmeye odaklı bir etkinlik olan Alldesign 2011’de Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da konuşma gerçekleştirecek. Organizasyon ayrıca, Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg’in kardeşi ve aynı zamanda sitenin Pazarlama Direktörü Randi Zuckerberg, dünyanın en önemli Türk otomobil tasarımcılarından biri olan Murat Günak, Cirque Du Soleil’in kurucusu ve yaratıcı yönetmeni Gilles Ste-Croix gibi tasarıma yön veren Türkiye’den ve dünyadan birçok ünlü ismi bir araya getirmeye hazırlanıyor.