Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Dumankaya Adres 3 Sahipleri İle Buluştu

2011-12-06

Anadolu Yakasının hızla gelişmekte olan Tuzla - Aydınlı bölgesinde yer alan Dumankaya Adres 3 projesindeki konut teslimleri tamamlandı.

06.11.2011, İstanbul - Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştirdiği Dumankaya Adres 3 projesinde daire teslimleri 2 Aralık 2011 tarihi itibariyle tamamlandı. Satışa çıkmasının ardından büyük ilgi gören ve gelen talepler doğrultusunda 3.etabı başlayan proje kapsamında yer alan Adres 3’de 148 konut Dumankaya Pusula organizasyonuyla sahipleri ile buluştu.

Dumankaya Adres 3 projesindeki teslimlerin tamamlanması hakkında konuşan Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya; “Dumankaya İnşaat olarak her yıl bulunduğu bölgeye değer katacak, sahip olduğu özellikleri ile kısa sürede prim yapan yeni proje geliştirirken mevcut projelerimizin zamanında eksiksiz tamamlanması için yoğun çaba harcıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti büyük önem taşıyor. Bunun göstergesi olarak oluşturduğumuz Dumankaya Pusula Müşteri Hizmetleri departmanımız ise satış öncesinden başlayarak teslim ve teslim sonrası olmak üzere Dumankaya farkını konut sahipleri ile buluşturuyor. Bizler sadece konut yapıp teslim etmiyoruz. Onlara keyifle yaşayacakları yaşam alanları yaratıp, günlük hayatlarında ihtiyaç duydukları her anda Dumankaya Pusula ile yanlarında olduğumuzu hissettirmeye devam ediyoruz.

Ayrıca, 2011 yılı hedeflerimiz kapsamında Ağustos 2011’de 1 ve 2. etapta daire teslimlerinin tamamlandığı projede Adres 3 projemizin teslimlerini de gerçekleştirip 148 konutu ev sahipleri ile buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Dumankaya, Dumankaya Pusula kapsamında konut satışından teslime ve teslim sonrasına kadar ki tüm süreçte müşterilerine daha önce hiç yaşamadıkları farklı ve gelişmiş bir hizmet anlayışı sunuyor. Dumankaya Pusula ile birlikte daire sahipleri, satıştan teslimata, tapudan satış sonrası hizmetlere, ev kiralamadan döşemeye, yaşama alanlarındaki ortak sorumluluklardan bireysel yükümlülüklere, vergi ödemelerinden lobi hizmetlerine kadar danışabileceği büyük bir enformasyon ağı hizmetine sahip oluyor.