Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Dış Cephe Aydınlatmasında Cemdağ Farkı

2011-11-16

Aydınlatma armatürleri ve ekipmanları konusunda 44 yıldan bu yana faaliyet gösteren Cemdağ hem üst hem alt kısmı hem de alt ve üst kısmı aynı anda aydınlatan son ürünü ‘E030 Yukarı/Aşağı Aydınlatma’ ile teknolojiye olduğu kadar tasarıma ve fonksiyonelliğe verdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.

Aydınlatma sektörünün lider oyuncularından Cemdağ hem iç hem de dış mekânlarda kullanılan son ürünü E030’u piyasaya çıkardı.

Geri dönüşümlü alüminyum hammadde ile üretilen “E030” ile yumuşak ışık efektleri, yüzey ve cephe aydınlatması için estetik ve işlevsel olarak kullanılıyor. Hem yukarı - aşağı hem de sadece yukarı ve sadece aşağı aydınlatma özelliğinin isteğe göre ayarlanabildiği ‘E030 Yukarı/Aşağı Aydınlatma’ serisi standart RAL 9006 renginin yanı sıra farklı renk RAL alternatifleri de sunuyor.

Bina girişleri gibi dış cephe aydınlatmalarının yanı sıra, ofis, mağaza, alışveriş merkezleri, oteller, toplantı salonları gibi iç cephe aydınlatmalarında da kullanılabilen E030 aydınlatma ürünlerine Türkiye genelinde yer alan Cemdağ satış noktalarından ve/veya internet sitesinden ulaşılabiliniyor.

Cemdağ Hakkında,
Mustafa Cem tarafından 1968’de kurulan Cemdağ, aydınlatma armatürleri ve ekipmanları konusunda faaliyet göstermektedir. Cemdağ toplam 41.000 m² alanda kurulu üç üretim tesisinde etkin, hızlı ve yüksek kapasiteli üretim yapan bir Türk sanayi kuruluşudur. İç pazardaki birçok segmentte pazar liderliğine sahip Cem marka ürünler dünyada da beş kıtada aktif olarak pazarlanmaktadır. Daha fazla bilgiye www.cemdag.com ve/veya +90 232 444 4 236 (CEM) numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.