Şirket HaberleriOkumakta olduğunuz içerik Şirket Haberleri tarafından sunulmaktadır.
Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Başbakanı Adolph Muzito MASKO’ya Misafir Oldu

2011-05-12
Adolph Muzito MASKO’ya Misafir Oldu
Adolph Muzito MASKO’ya Misafir Oldu
Şirket Haberleri --

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Başbakanı Adolph Muzito ve beraberindeki 11 kişilik heyet, dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO’yı ziyaret etti. Konuk Başbakan Muzito, MASKO Mobilya Kenti Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karcı ile görüştü ve MASKO’daki mağazalar ve ürünler hakkında bilgi aldı ve mağazaları gezdi. 

Son yıllarda yaptığı ihracat atağı ile MASKO Mobilya Kenti Afrika ile ticaretini katlayarak ismini duyurdu. Çalışmalarını Avrupa, Türkiye Cumhuriyetleri ve Orta Doğu’ya olduğu kadar Afrika pazarına da yoğunlaştıran MASKO, Afrika’da da ticari ilişkileri güçlendirmek ve Türkiye-Afrika mobilya alışverişini de hızlandırma çalışmaları yürütüyor. 60 milyondan fazla nüfusu ile Afrika kıtasında önemli bir yere sahip olan Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin Başbakanı Adolph Muzito, gerçekleştirdiği Türkiye ziyareti esnasında MASKO Mobilya Kenti’ni de uğradı. Muzito, özellikle son yıllarda kompleks bir mobilya merkezi olarak MASKO’nun adını sıkça duyduğunu ve Türkiye’ye geldiğinde de kendi mobilya ihtiyacını karşılamak için MASKO’yu ziyaret etti.

MASKO Mobilya Kenti Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karcı, yoğun ticari ilişkileri nedeni ile Afrika’dan çok sayıda konuklarının olduğunu belirterek, “Demokratik Kongo Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Muzito’nun ziyareti bizi onurlandırdı. Kendisi bir dairenin tüm mobilya, aksesuar ve ev tekstili ürünlerini MASKO’dan aldı ve mobilya kentimizi de mağaza mağaza gezdi. Türkiye’nin mobilya sektöründe ciddi anlamda büyüdüğünü ve MASKO’nun adının da gerek Afrika’da gerekse Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde önemli bir yerde durduğunu belirtti.” açıklamasında bulundu.

MASKO Mobilya Kenti ve kampanyaları hakkında www.masko.com.tr adresinden ya da  (0212) 675 00 12 numaralı telefondan daha detaylı bilgi alınabiliyor.


Kaynak : MASKO