Şirket HaberleriOkumakta olduğunuz içerik Şirket Haberleri tarafından sunulmaktadır.
Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Bu Yaz Kelebekler Vadisi’nde Hayat Başlıyor

2011-05-17
Bahçeşehir - Kelebekler Vadisi
Bahçeşehir - Kelebekler Vadisi
Şirket Haberleri --

En güzel şarkıyı dinlemek değil, söylemek istiyorsanız son kelebekleri kaçırmayın! Mimart Yapı tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Kelebekler Vadisi projesi ‘Bu Villayı Görmeden Bahçeşehir’den Villa Almayın!’ sloganıyla, yine iddiasını ortaya koydu. Biz de sizler için bunun nedenlerini projeyi ziyaret ederek araştırdık, işte projenin bu iddiasının arkasında yatan nedenler:

1- Tamamı triplex 82 özel villa ve sadece 4’er katlı 8 blokta yer alan 84 dairesi ile Kelebekler Vadisi az katlı, yani ‘yatay bir yaşam alanı’ sunuyor. Bu sayede üzerinize binaların gölgesi düşmeden, sadece 166 ailenin yer aldığı butik bir projede yaşama şansına sahip oluyorsunuz.

2- Yüksek bloklardan ve şehir kalabalığından sıkılanlar için Kelebekler Vadisi güvenli, huzurlu ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Ispartakule gişelerine 8 dakika mesafede yer alan proje, hem günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü sosyal donanıma bir adım mesafede, hem de şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak olmanızı sağlıyor. 

3- İki amfi tiyatronun sırt sırta vermiş şekli olarak tasarlanan benzersiz yapısıyla Kelebekler Vadisi’nde her evin kendine özel bir manzarası var. Oldukça geniş bir bakış açısı elde etmenizi sağlayan bu detay, görsel olarak sizi tamamen özgür kılıyor.

4- Evlerin %68’inin bahçe kullanımına sahip olması ve projenin %84’ünün açık alanlardan oluşması toprağa basarak yaşamayı, doğa ile iç içe olmayı sevenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor.  Projede her evde balkon mevcut, villa ve bahçe katı daireleri ise ayrıca teras alanlarına sahip.

5- 2+1 3+1 ve 4+1 daireler ile A tipi villaların satışı tamamlanmış durumda. Az sayıda villanın satışı ise devam ediyor. Mayıs sonuna kadar 324,14m2 C tipi ikiz villalar 710.000TL’den başlayan fiyatlarla satışta… Projenin ilerlemesi ve bahar aylarında teslim edilecek olması ile satış fiyatlarında da artış gözleniyor. Proje gün geçtikçe değer kazanıyor.

6- Kelebekler Vadisi’nin size sunduğu bu çok özel yaşama kavuşmanız için ödeme koşulları da yine sizi rahatlatacak şekilde düşünülmüş. Türk Ekonomi Bankası (TEB),İŞBANKASI ve ŞEKERBANK projeye özel kredi imkânı sağlıyor. Konut bedelinin %25’i sözleşme sırasında ödeniyor, kalan %75’lik kısmı ise 0,76 ile 0,82 arasında değişen oranlar ile 120 aya kadar sabit taksitlerle kredilendirilebiliyor.

7- Ahşap detaylarla süslenmiş dış cephe mimarisi, konfor ve estetiği bir arada bulmanızı sağlayacak daire içi planlamaları, kaliteli malzeme seçimi ve profesyonel detay çözümlemeleri ile Kelebekler Vadisi görenleri kendisine hayran bırakıyor.

8- Projenin ağırlıklı olarak aileler tarafından tercih edilmesi ve sadece 166 konuttan oluşması özlenen komşuluk ilişkilerinin ön plana çıkmasına olanak sağlıyor.

9- Açık yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, yürüyüş ve dinlenme alanları, fitness salonu gibi aktivite alanları projede yaşayanları dolu dolu bir sosyal hayata davet ederken çocuklar da unutulmamış: çocuk oyun alanları ve çocuk yüzme havuzları gibi detaylar onların da keyifli vakit geçirebilmeleri için planlanmış durumda.

10- Deprem güvenliği için radye temel uygulanan projede, aile güvenliğiniz için güvenlik duvarları, 24 saat kontrollü tek giriş-çıkış noktası, güvenlik personeli ve güvenlik otomosyon sistemleri gibi tüm detaylar düşünülmüş durumda. Hem araç güvenliği, hem de çocukların site içinde güvenle hareket etmeleri için villalara ait 2’şer adet, dairelere ait 1’er adet otopark imkânı ve misafir araçlar için ek otopark imkanı bulunmakta.

Detaylı bilgi için www.kelebeklervadisi.com.tr adresinden projenin web sitesini ziyaret edebilir, 0 212 440 07 07 numaralı telefondan satış ofisine ulaşabilirsiniz. Proje hakkında bilgi almak ve örnek villayı ziyaret etmek isteyenler için satış ofisi haftanın 7 günü 10.00 – 19.30 saatleri arasında hizmet veriyor.


Kaynak : Mimart Yapı