Şirket HaberleriOkumakta olduğunuz içerik Şirket Haberleri tarafından sunulmaktadır.
Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

Bu Yaz Bahçeniz Susuz Kalmayacak

2011-07-11
Raco Expert Metal Uçlu Hortum Tabancası
Raco Expert Metal Uçlu Hortum Tabancası

Şehir hayatı, iş yoğunluğu ve yorgunluk derken bahçenizdeki bitkileri sulamak özellikle yaz sıcağında imkânsız hale gelebiliyor. Yazın kavurucu güneşinde bahçenizi canlı tutmanın yolu, düzenli ve sağlıklı sulamaktan geçiyor. Hobi bahçeciliği alanında öncü Botanika, sunduğu Raco Expert Metal Uçlu Hortum Tabancası ve Raco Expert Hortum Tabancası ile bahçenizdeki yeşil dostlarınızın ihtiyaç duydukları suya en doğru şekilde kavuşmalarını sağlıyor.

Bahçenizdeki bitkiler de ilgiye ihtiyaç duyar. Botanika, her zaman olduğu gibi bahçe ve bitki bakımında ihtiyaç duyduğunuz tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Botanika bunları düşünerek, Raco Expert’in sunduğu Metal Uçlu Hortum Tabancası ve Raco Expert Hortum Tabancasını bahçe severlerle buluşturuyor. Sağlam, kaliteli metal ucu ve gövdesi sayesinde darbelere dayanıklı olan Raco Expert’in Metal Uçlu Hortum Tabancası, düz ve sisleme püskürtmeli ayarları ile evinizin, arabanızın ve tabii ki bahçenizin etrafını temizlemek, su israfını önlemek için ayarlanabiliyor.

Raco Expert’in Hortum Tabancası da düz, sisleme, yoğun duş püskürtmeli ayarları ile evinizin, arabanızın ve bahçenizin etrafını temizliyor, su israfını önlüyor ve en önemlisi bahçenizdeki bitki ve çiçeklerin en temel besin kaynağı olan su ihtiyaçlarını karşılıyor.

Uzmanından bahçeniz için sulama önerileri
Botanika Ürün Geliştirme Müdürü Erkan Şamcı sulama ile ilgili olarak: “Sulama işini sabah serinliğinde yapmak gerekir. Sıcak havada sulamak bitkiye zarar verecektir. Ayrıca sulamanın ölçülü olması gerekmektedir. Bitkilerinizi oksijensiz bırakmadan ölçülü sulama yapmanız gerekir. Bitkileri sabah saatlerinde sulamak en iyi olacaktır. Böylelikle güneş hızla suyu yaprakta kurutacak ve herhangi bir hastalığın oluşması önlenecektir. Bahçenize eşit bir sulama oluşturmak için birden fazla su fıskiyesi kullanabilirsiniz.” açıklamasında bulundu. 

Botanika Raco Expert ürünleri ve Botanika hakkında daha fazla bilgi almak için www.botanika.com.tr web adresini ziyaret edebilir veya 0 (216) 517 77 50 numaralı telefonu arayabilirsiniz.