Helis Yatırım'dan Kartal'a İkinci Ofis Projesi Helis Yatırım'dan ...
Helis Yatırım, Kartal’da ikinci ofis projesine başlıyor. Met...
İsviçreli Jansen Cam Yangın Kapısı Türkiye'de İsviçreli Jansen C...
Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği...
Zorlu Center, Çağdaş Sanat ve Mimariyi “Beklenmedik Karşılaşmalar”da buluşturuyor Zorlu Center, Çağd...
Zorlu Gayrimenkul’ün, İstanbul’a “değer” katmak hedefiyle ge...
Nev İstanbul’un, yüzde 80’i tamamlandı, yaşam için geri sayım başladı Nev İstanbul’un, y...
Çekmeköy’ün yıldızlarından Nev İstanbul projesinin yüzde 80’...

AVM'lerde Aspen İmzası

2011-09-14

Dünyanın birçok noktasında sayısız projeye imza atan Aspen’in, eşsiz mimari anlayışını ülkemizin gözde Avm’lerinde de görmek mümkün.

Dünya markalarını tek çatı altında toplayan, gözde restoranlar ve kafeleri alışveriş tutkunlarının yanı başına getirerek Avm den öte boğazın en gözde buluşma mekanlarından biri haline gelen İstinye Park AVM, Aspen’in eşsiz tasarım anlayışıyla iç mimarisiyle de fark yaratıyor.

İstanbul’un göbeğine kanyonu taşıyan, avm içerisinde açık havada alışveriş ayrıcalığını sunan Kanyon Avm’nin, gastronomi düşkünlerinin uğrak mekanı olan food court katının tasarımında da söz sahibi olan Aspen, projelerin mimari anlayışına sınıf atlatıyor.

Yapıların boş alan hüviyetinden öteye geçemeyen tavanlarına, tasarım harikası asma tavanlarıyla ruh veren Aspen, eşsiz bölme duvarları ve zemin sistemleriyle de yapılara kimlik kazandırıyor.
Birçok uluslararası havaalanı (İspanya İbiza ve Tenefire, Hollanda Schiphol, Türkiye Esenboğa vb) ve dünya devi markanın yurt dışı gen. Md binalarının da iç mimarisine yön veren Aspen, gerek yurt içi gerekse yurt dışında hayata geçen elit projelerin vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor.